Слава Україні! Героям слава!

Догляд за виробами

Шкіряні вироби

Ми рекомендуємо використовувати захисний, безбарвний, вологовідштовхуючий воск і пропитки для гладкої натуральної шкіри. При наявності поверхневих забруднень просто протріть їх сухою тканиною. Поліруйте нанесений воск чистою бавовняною тканиною або щіткою з натурального ворсу. Ніколи не мийте і не періть вироби з натуральної шкіри. Для догляду за замшею використовуйте м'яку щітку і спеціальні спреї.

Намагайтеся уникати попадання води на шкіру. У разі якщо вода потрапила, протріть шкіру сухою бавовняною тканиною і дайте їй висохнути природнім шляхом. Ніколи не чистіть поодиноку пляму на Вашій сумці, тому що це може викликати нерівномірне знебарвлення.

Уникайте механічного пошкодження шкіри. При виникненні подряпин спробуйте заполірувати їх безбарвним воском - дрібні подряпини повинні зникнути.

Текстильні вироби

Ми рекомендуємо зберігати Ваші краватки і метелики в розв'язаному вигляді. Для бавовняних краваток-метеликів рекомендуємо ручне прання при температурі води до 30 ° C, для комбінованих з вовною, вовняних краваток-метеликів, краваток і шарфів - виключно суха чистка.

Незважаючи на вищезазначені поради, якщо хочете, щоб аксесуари прослужили Вам не одне десятиріччя - віднесіть їх в хімчистку. Термін служби і привабливий зовнішній вигляд аксесуару багато в чому залежить від умов його експлуатації, тобто від Вас.