Слава Україні! Героям слава!

Про нас

  У квітні 2012 року був створений бренд Churchill, що пропонує Вам високоякісні краватки-метелики, краватки і нагрудні хустки, зшиті виключно вручну. Своєю назвою ми підкреслюємо данину поваги великому шанувальнику краваток-метеликів Вінстону Черчиллю, чиїм улюбленцем був шикарний блакитний метелик в білий горошок.

  Нашою головною ідеєю було додати індивідуальність і родзинку в сучасний стиль сміливих і впевнених у собі чоловіків і жінок. Сьогодні наша продукція - це ще і підтяжки, шкіряні аксесуари, сумки, шарфи та інші вироби, які додадуть неповторності Вашому образу.

 

  Для виробництва краваток-метеликів, краваток, нагрудних хусток і підтяжок ми використовуємо тільки найкращі тканини останніх колекцій виробників з США, Англії, Італії.

 Для виробництва шкіряних виробів ми використовуємо високоякісну італійську шкіру хромового і рослинного дублення. Особлива увага приділяється тактильним характеристикам матеріалів, тому наші вироби довговічні і приємні на дотик.

  Виробництво наших аксесуарів це досить трудомісткий процес. Кожен продукт ретельно продуманий і зроблений вручну з використанням традиційних технік ручної роботи. Найчастіше, кожен аксесуар нашого бренду представлений в дуже обмеженій кількості.

 Так само у нас ви зможете замовити виготовлення індивідуального аксесуару: краватки-метелика, краватки, хустинки, гаманця, портмоне, сумки та інших аксесуарів, які будуть виготовлені згідно з усіма Вашими вимогами і побажаннями!

 

  В рамках своєї роботи, ми створюємо вишукані і функціональні вироби, дизайн яких буде актуальним не один рік. Churchill - це вироби поза часом. Основні пріоритети бренду - якість, зручність і довговічність нашого продукту. Ми з любов'ю створюємо кожну деталь і прагнемо до досконалості. Ми хочемо, щоб наш бренд став символом сильних, яскравих і успішних людей.